Новости партии

Ассоциация органов местного самоуправления направила обращение в Кабмин по поводу компенсации за льготный проезд

12:40, 28 января 2016

Во время общего собрания Ассоциации органов местного самоуправления Харьковской области было решено направить обращение Премьер-министру Украины Арсению Яценюку относительно предусмотрения субвенции из государственного бюджета на компенсацию за льготный проезд отдельных категорий граждан.

Вельмишановний Арсенію Петровичу!

Направляємо Вам звернення членів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області щодо внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» у частині передбачення субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян, яке було ухвалено на засіданні Загальних зборів Асоціації, що відбулося 26 січня 2016 року.

З глибокою повагою,

президент Асоціації,

голова Харківської обласної ради С. Чернов 

 

Кабінет Міністрів України

До Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, яка об’єднує 96% місцевих рад регіону, звертаються місцеві органи виконавчої влади, керівники підприємств області, які здійснюють перевезення пільгового контингенту, щодо механізму проведення у 2016 році компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

У 2015 році фінансування зазначених пільг здійснювалось за рахунок коштів державного бюджету.

На сьогодні, Законом України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» відповідні видатки у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам не передбачені.

Варто зазначити, що в області налічується майже 700 тис. осіб, які мають право на пільговий проїзд.

За попередніми розрахунками підприємств, які здійснюють перевезення пільгового контингенту, потреба в коштах на 2016 рік складає 555,9 млн грн.

З метою уникнення росту соціальної напруги серед населення області просимо ініціювати питання внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» у частині передбачення субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

Схвалено

Загальні збори Асоціації

від 26 січня 2016 року

Напомним, что инициировала обращение к Кабинету Министров Украины фракция партии «Відродження».