Новости партии

У «Відродженні» вимагають спростувати наклепницьку інформацію про мера Харкова

11:30, 27 мая 2016

Партія «Відродження» висловлює обурення і засуджує наклепницькі звинувачення з боку депутата від партії «Самопоміч» Романа Семенухи, який звинуватив члена політради партії «Відродження», мера міста Харків Геннадія Кернеса у сепаратизмі, а також у організації так званих «тітушок».

У партії з усією відповідальністю заявляють – Геннадій Кернес ніколи не закликав підтримувати сепаратиський рух. На нашу думку, саме завдяки твердій позиції Геннадія Кернеса Харків і досі залишається українським форпостом.

Щодо тітушок – то одразу після революції під керівництвом Арсена Авакова проводилися перевірки каналів потрапляння цих осіб до Києва. І жодного доказу, що до цього має якесь відношення Геннадій Кернес знайдено не було. Так само розвалюється у суді і справа щодо викрадень євромайданівців, до чого, начебто був причетний Геннадій Кернес.

Ми вимагаємо від Романа Семенухи та видання, яке оприлюднило неправдиву новину за його заявами, спростувати дану інформацію та принести публічні вибачення Геннадію Кернесу. У протилежному випадку ми залишаємо за собою право відстоювати у суді честь і гідність свого однопартійця.
 
З повагою, депутати партії «Відродження»